T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bolu İl Sağlık Müdürlüğü Gerede Devlet Hastanesi


T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bolu İl Sağlık Müdürlüğü Gerede Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Politikamız / Misyonumuz / Vizyonumuz

Güncelleme Tarihi: 22/03/2018


Misyonumuz

Hastanemize basvuran herkese kaliteli, etkili, verimli ve Sürekli bir saglik hizmeti sunariz. Akil ve vücut bir bütün ise biz bütün için variz.

Vizyonumuz

Koruyucu, tedavi edici ve rehabilite edici saglik hizmetlerini, hastalarin korkmadan, kendilerini güvende hissedecegi, çagdas bir düzen içerisinde, tüm çalisanlarin isbirligi ile sunan, ülkemizin en iyi hastanelerinden biri olmaktir..

Kalite Politikamız

Kurumumuzdan saglik hizmetlerini almak talebinde bulunanlara ve çalisanlarin memnuniyet ilkesi ile; Etkili, verimli, kolay ulasilabilir, sürekli ve artan bir kalite anlayisi ile hizmet sunabilmektir.

Değerlerimiz

Hasta ve çalisan güvenligi odakli saglik hizmeti sunmak, Hasta ve çalisan haklarini gözetmek ve korumak, Saygin dürüst ve güvenilir saglik hizmeti sunmak, Dayanisma ve isbirligi, Degisim ve gelisime açik, Hakkaniyet, Sürekli ve Erisebilir, Etkin ve etkili saglik hizmeti sunmak.

Kurum Amacı

1. En az kaynak kullanimi ile hastalarimiza maksimum kaliteli saglik hizmetini saglamak ve sunmak.

2. Koruyucu, tedavi edici ve rehabilite edici saglik hizmetlerini; hasta-çalisan güvenligini ve memnuniyetini ön planda tutarak, iletisim kaynaklarini da en etkin ve verimli sekilde kullanarak sunmak. .

Kurum Hedefi

1- Güncel tedavi yaklasimlariyla hasta güvenligi ve memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli bakim ve rehabilitasyon hizmeti sunmak ve devamliligi saglamak.

2- Saglik çalisanlarina mesleki ve kisisel gelisim imkâni, firsat esitligi sunarak, sevgi ve saygiya dayali, güvenli ve huzurlu çalisma ortami olusturarak kurum degerine katkisini tesvik etmek.

3- Toplumun her kesimine ulasilmasi gerektigi inanciyla ürettigimiz projelerimizin insanlara daha faydali olmasini saglamaya çalismak.

4- Sunulan tüm hizmetlerde, istek, ihtiyaç, beklenti ve degerleri dikkate alarak hastanin teshis, tedavi ve bakim hizmetlerinde aktif katilimini saglamak,

5- Koruyucu, tedavi edici ve rehabilite edici saglik hizmetleri süreçlerimizde saglikta kalite ve verimlilik standartlarini takip ederek uygulanmasina önem ve öncelik vermek.

6- Teshis, tedavi ve bakim hizmetlerinin hastanin ihtiyaçlarina göre en uygun ve kabul edilebilir bir zaman araligi içerisinde sunmak.