T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bolu İl Sağlık Müdürlüğü Gerede Devlet Hastanesi


T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bolu İl Sağlık Müdürlüğü Gerede Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Hastanemizde İlk Çocuk Heyecanı

Güncelleme Tarihi: 11/07/2018

Yenilenen hastanemizde doğumlarımız başlamış olup doğum yapan annemiz hastane yönetimi tarafından ziyaret edilerek göz aydınlığı verilmiştir.
9 Temmuz  Pazartesi günü saat 15:15 de dünyaya gözlerini açan Talha bebek hastanenin maskotu oldu.
Anne Dilek YALÇIN, doğumun ardından doğumhanede bebeğini görünce bütün ağrılarının gittiğini söyledi. Yalçın’’Bebeğimi görünce hiç bir ağrım kalmadı, çok mutluyum. Yeni hastanemizin ilk annesi olmak bana nasip oldu. Hastane Başhekimi Uzm.Dr. İrfan İLTER  , hastane yönetimi ve tüm sağlık çalışanlarına ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Doğumu gerçekleştiren Op.Dr. Çağlar ÇETİN ise “Yeni hastanemizin ilk doğumunu yaptırmak bana nasip oldu. Hastamızın da bebeğimizin de durumu oldukça iyi. Yeni hastanemizde inşallah ekibimizle birlikte daha nice güzel mutluluklara, doğumlara, sevinçlere şahit olacağız” dedi. Hastane Başhekimi Uzm.Dr. İrfan İLTER  yeni hastanenin şans meleğinin Talha bebek olduğunu söyledi. Uzm.Dr. İrfan İLTER  , “Dünyaya gözlerini açarak merhaba diyen Talha  bebek bizim yeni hastanemizin de şansıdır. Bizler de  yeni yerimizde yeni hastane binamızda Gerede Devlet Hastanesi olarak hastalarımıza daha güzel hizmetler vereceğiz.Yenilenen Anne dostu doğumhaneleri,uzman hekim kadrosu ve tecrübeli sağlık personeli ile Gerede Devlet Hastanesi halkımıza hizmette daha ileriyi hedeflemektedir.İnşallah burada daha birçok güzel anlara şahitlik edeceğiz” dedi.

  • Çocuk 1.jpeg
  • Çocuk 2.jpeg
  • Çocuk 3.jpeg
  • Çocuk 4.jpeg